DSV Sint Jansbrug Jaarclub Solaris Logo

 De Offici´┐Żle Site der D.S.V. Sint Jansbrug Jaarclub Solaris (B'vo)  Jaarclub Home  Links  Menno in Singapore  
 
 

Categorie: D.S.V. Sint Jansbrug [De link naar de Delftsche Studentenvereniging Sint Jansbrug] (4)
D.S.V. Sint Jansbrug D.S.V. Sint Jansbrug http://www.sintjansbrug.nl/ Verwijzingen: 7145
Website van Delftsche Studenten Vereniging Sint Jansbrug - Hebt Broederlijcken Liiefde Onder Malckander
Sint Jansbrug Owee 2008 (Delft Royale) - NICE! Sint Jansbrug Owee 2008 (Delft Royale) - NICE! http://owee.sintjansbrug.nl Verwijzingen: 8604
De site van de VC voor de OWee (Delft Royale) van 2008, met het supermooie thema NICE!
Open Week / Week Bizarre Open Week / Week Bizarre http://openweek.sintjansbrug.nl/ Verwijzingen: 2500
De jaarlijks terugkerende open week van de DSV Sint Jansbrug. Met vele feesten, activiteiten en evenementen. http://bizarre.jansbrug.nl/
Zeezeilrace 2007 & 2008 Zeezeilrace 2007 & 2008 http://zzr.jcsolaris.nl/ Verwijzingen: 2698
De site van de Zeezeilrace 2007 & 2008
Categorie: De Jaarclubs van 2005 [De links naar de jaarclubs van 2005] (2)
Jaarclub Sam bal Jaarclub Sam bal http://www.jcsmbal.nl Verwijzingen: 2795
Jaarclub Sam bal
Jaarclub Vo nk Jaarclub Vo nk http://vonk.jansbrug.nl/ Verwijzingen: 2662
Jaarclub Vo nk
Categorie: Zusterverenigingen [De links naar de zusterverenigingen van het DizKoPlaJa verband] (4)
Algemene Studentenvereniging (A.S.V.) Dizkartes Algemene Studentenvereniging (A.S.V.) Dizkartes http://www.dizkartes.nl Verwijzingen: 3112
Onze zustervereniging uit Groningen, A.S.V. Dizkartes
Studentenvereniging (S.V.) Koko Studentenvereniging (S.V.) Koko http://www.svkoko.nl Verwijzingen: 3265
De site van onze zustervereniging uit Maastricht, S.V. KoKo.
Tilburgse studentenvereniging (T.S.V.) Plato Tilburgse studentenvereniging (T.S.V.) Plato http://www.tsvplato.nl Verwijzingen: 3052
De site van onze zustervereniging uit Tilburg, T.S.V. Plato.
DizKoPlaJa DizKoPlaJa http://www.dizkoplaja.nl Verwijzingen: 3027
Het zusterverband bestaat nu zoĺn 2,5 jaar. Het staat voor de samenwerking tussen vier verenigingen, A.S.V. Dizkartes, S.V. KoKo, T.S.V. Plato en D.S.V. Sint Jansbrug. Zoals je kunt zien is het woord DizkoplaJa afgeleid van de eerste lettergrepen van de verenigingsnamen. Zie voor meer info het topic: http://www.jcsolaris.nl/forum_viewtopic.php?5.4999
Categorie: Overig [Overige links] (6)
Alfred J. Kwak Goedbegin Alfred J. Kwak Goedbegin http://alfredjkwak.goedbegin.nl/ Verwijzingen: 2737
Alfred J. Kwak
Movieinc Goedbegin Movieinc Goedbegin http://movieinc.goedbegin.nl Verwijzingen: 2960
Jaarclub Solaris
Movieinc Coolestart Movieinc Coolestart http://movieinc.coolestart.com Verwijzingen: 2555
Jaarclub Solaris
Solaris Goedbegin Solaris Goedbegin http://solaris.goedbegin.nl Verwijzingen: 2637
Jaarclub Solaris
Solaris Coolestart Solaris Coolestart http://solaris.coolestart.com Verwijzingen: 2503
Jaarclub Solaris
Alfred Kwak Coolestart Alfred Kwak Coolestart http://alfredkwak.coolestart.com Verwijzingen: 3497
Alfred Kwak




Alle inhoud is ┬© Jaarclub Solaris